Hakkımda

Kürşad OSAL Kimdir?


1978 Denizli doğumlu olan Kürşad OSAL, 1999 yılında Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Bölümünden mezun oldu. 1999-2001 yıllarında Evita Değirmenci grup firmasında Profesyonel Yöneticilik yapan Kürşad OSAL vatani görevini tamamladıktan sonra Bilgi Birikim İnsan Kaynakları Eğitim Merkezi’nde çalışmaya başladı. Beş yıl boyunca aktif çalışmaları sırasında NLP, Yöneticilik, Liderlik ve Satış konularında eğitimler aldı ve şirketin projelerinde aktif olarak rol aldı.


GİRİŞİMCİLİK ve ULUSLARARASI PAZARLAMA konulu eğitim programını bitirerek sertifika alan başarılı Türk öğrenciler arasına girdi. Pamukkale Üniversitesinde Uluslar arası iktisat alanında yüksek lisans yapmaya başladı bu sırada işletmede insan davranışları konularında çalışmalar yapan Kürşad OSAL pratikten uzak sadece teoride süren eğitim anlayışı benimseyemediği için yüksek lisansını tez aşamasında bırakarak sektörel alanda duayen olan Ahmet Şerif İzgören, Adil Maviş, Dr. Barbaros KON gibi eğitimcilerden eğitimler aldı.


2002 yılından bu yana, İletişim Sihirbazlığı, Beden Dili, Psikolojik Satış , Hipnoz, Liderlik ve Mentörlük, alanlarında birçok özel araştırma ve eğitim çalışmaları gerçekleştiren Kürşad OSAL “The International NLP Trainers Association” da NLP eğitimlerini almış ve sertifikalı eğitimci olmuştur.


2003-2005 yıllarında KOSGEB eğitimci ve danışman veri tabanında Denizli’den katılarak birçok projede yer alan Kürşad OSAL 2007 yılında Aydın ilinde İnsan Mühendisliği Eğitim & Danışmanlık Şirketini kurdu ve çalışmalarına Aydın ilinde devam etmeye başladı. Özellikle satış organizasyonlarının gelişiminde, satış sistemlerini kurma ve kurumsal satış stratejilerinin geliştirilmesi noktasında projeler yaptı. Mağazalar , NETWORK Şirketlerinin Ürün Analizi ve Müşteri Analizi, Müşteri Memnuniyeti Yönetimi, Satıcı Profili Çıkarma ve şirket bünyesine uyarlama konularında KOSGEB gibi devlet kurumlarının yanı sıra özel şirketler için projeler geliştirdi. Liderlik ve NLP Tekniklerini sentezleyerek Psikolojik Liderlik ve Liderlik Koçluğu Oturumlarını davranış değişim programı olarak üretti ve 2009 yılından sonra işverenlere ve siyasi parti liderlerine koçluk yapmaya başladı.


2010 yılında Türkiye de ilk defa sadece NETWORK sektörü için eğitimler tasarladı. Türkiye’nin en büyük network şirketleri ile yaptığı eğitimleri aşamalı bir gelişim programı olarak tamamladı. İlk olarak NETWORK LİDERLERİ İÇİN PSİKOLOJİK SATIŞ eğitimini başlatan Kürşad OSAL daha sonra ETKİN LİDERLİK, İLERİ DÜZEY SATIŞ BECERİLERİ ve BİREYSEL MARKALAŞMA eğitimlerini de uygulamaya koydu. Halen Türkiye de İLK ve TEK NETWORK EĞİTİMCİSİ olma Unvanını korumaktadır.


Yönetim sistemleri kurma, Satış ve Pazarlama Sistemleri kurma, Şirketlere Özel Akademi ve Eğitim sistemleri kurma çalışmalarını yürüttü. Halen Aydın, İzmir, Denizli, Muğla başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde siyasi parti liderlerine, belediye başkanlarına, kişilere, ticari ve sanayi firmalara , sivil toplum kuruluşlarına, spor takımlarına Satış Koçluğu ve Liderlik Koçluğu yapmaktadır.

Türkiye’de İlk Olan Projeler

1-TGMP çerçevesinde Aydın, Denizli, Muğla illerini kapsayan Güney Ege Bölgesinde Kadın Girişimciliğinin Desteklenmesi ve Girişimcilik Potansiyelinin artırılması projesini gerçekleştirmiş. 13.000 kadın hedefi ile ciddi bir hedefe ulaşarak bu kadın girişimcilerin eğitimi, koçluğu ve iş kurma danışmanlığı çalışmalarını yürütmüştür.


2-Türkiye de ilk defa Halk Otobüsü şoförleri üzerinde proje tasarımı yaparak, ilk defa şoförlerin öfke katsayılarını ölçerek iyileştirme planının yapıldığı ve uygulandığı Aydın da Şoförler Halkla bütünleşiyor projesini yapmıştır.

3-Denizli Bozkurt Kadın Cezaevinde Kadın Yükümlülerin dış hayata hazırlanmasına yönelik olarak Toplumda Bende Varım projesini yaparak 600 kadın mahkum ile proje tamamlamıştır.

Kürşad OSAL

Profesyonel Yönetici ve Liderlik Koçu

Beni aramaktan, sağda bulunan Whatsapp butonu aracılığıyla Whatsapp’tan ulaşmaktan veya iletişim formu aracılığıyla mesaj göndermekten çekinmeyin.

bilgi@kursadosal.com

+90 543 894 93 76

Ziyaretçi Sayacı


Tüm Hakları Saklıdır © 2020 Kürşad OSAL

×

Merhaba, Whatsapp'dan iletişime geçmek için aşağıdan adıma tıklayın!

× Canlı Bağlantı Kurun